Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mobilny przewodnik po Starym Sączu


04-08-2011


Ruszył pierwszy w Polsce TreeSpot z wirtualnym przewodnikiem turystycznym, który można bezpłatnie pobrać jako aplikację na posiadane urządzenie mobilne. Pierwsza część aplikacji oprowadza po Starym Sączu i można ją pobrać na stronie Starysacz.treespot.pl


TreeSpot to nowoczesny, bezpłatny system informacji turystycznej, składający się z: aplikacji GPS na urządzenia mobilne (iPhone, Android, JAVA), strony www (także wersji mobilnej) i systemu hotspotów WIFI/Bluetooth. Pozwala on szybko zaplanować swój wolny czas w zależności od miejsca, w którym się obecnie znajdujemy.


Aby posługiwać się systemem TreeSpot w Starym Sączu wystarczy wpisać w przeglądarce urządzenia mobilnego: http://starysacz.treespot.pl i korzystać z informacji online lub pobrać interaktywną mapę - przewodnik w formie aplikacji offline. Treespot umożliwi nam poznanie zabytków i ciekawych miejsc, pomoże znaleźć nocleg lub restaurację, a także podpowie gdzie szukać atrakcji dla dzieci i miłośników aktywnego wypoczynku.


Jesienią 2011 roku ruszy kolejny, duży Treespot po Krakowie, wraz z siecią darmowych hotspotów w najciekawszych punktach miasta. Zostanie on rozszerzony o nowe funkcjonalności, takie jak m.in.: repertuar kin i teatrów czy też wyszukiwarka aktualnych wydarzeń i imprez.


System Treespot.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Projekt aplikacji mapowo-przewodnikowej został zrealizowany przez Urząd Miejski w Starym Sączu przy współpracy z TreeSpot.pl


Komentujesz: Mobilny przewodnik po Starym Sączu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: kraków, eprzewodnik, stary sącz, przewodnik turystyczny, treespot


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie