Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Przewodnik po Dolnym Śląsku w Twoim telefonie12-04-2011


Podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu, Dolnośląska Organizacja Turystyczna zaprezentowały najnowszy projekt mający na celu podniesienie atrakcyjności turystycznej regionu.


System Turystycznego Informatora GSM składa się z dwóch obszarów – komunikacji SMS’owej z turystami oraz z komunikacji poprzez specjalne mobilne strony internetowe zaprojektowane pod korzystanie z nich w telefonach komórkowych.


Turyści przy użyciu mobilnych serwisów będą mogli odnaleźć najbliższy punkt gastronomiczny, zarezerwować on-line miejsce noclegowe, sprawdzić warunki pogodowe, ale przede wszystkim dowiedzieć się o oferowanych przez Punkty Usługowe atrakcjach i promocjach.


Punkty Usługowe będą zaś miały możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami, załączania plików dźwiękowych, aktywnych map, zbierania opinii, itd. Założeniem TIGSM jest budowa kompleksowego rozwiązania w zakresie informacji turystycznej przez wszystkie, zainteresowane podmioty. W standardzie znajdą się informacje pogodowe, aktualne imprezy w poszczególnych regionach, informacje o trasach i atrakcjach turystycznych.


Komentujesz: Mobilny Informator po Dolnym Śląsku

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: informacja turystyczna, dolnośląska organizacja turystyczna, międzynarodowe targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie