Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Portal Lataj.pl we współpracy z firmą Amadeus udostępnił mobilną wersję wyszukiwarki lotów20-05-2011


Lataj.pl, portal turystyczny oferujący bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, miejsca hotelowe, wynajem samochodów oraz obsługę podróży służbowych, udostępnił swoim klientom aplikację ułatwiającą mobilny dostęp do informacji dotyczących podróży. Dokonywanie błyskawicznych rezerwacji umożliwiła platforma rezerwacyjna firmy Amadeus, lidera w dziedzinie rozwiązań technologicznych i usług przetwarzania danych dla branży turystycznej.


- Stworzyliśmy m.lataj.pl z myślą o zapracowanych użytkownikach, którzy na co dzień preferują aktywne korzystanie z telefonów komórkowych. Wraz z dostępną mobilnie wyszukiwarką, klienci zyskują możliwość zapoznania się z szeroką ofertą usług turystycznych wprost na ekranie swojego telefonu. Jest to bardzo wygodne i znacznie mniej czasochłonne niż tradycyjne przeszukiwanie stron internetowych portali turystycznych – komentuje Janusz Wierzbowski, Prezes Zarządu, Sonata Travel.


Serwis m.lataj.pl oferuje możliwość szybkiego wyszukiwania ofert i bezpiecznego dokonywania rezerwacji lotniczych. Dodatkowo, wyszukiwarkę cechuje łatwość nawigacji oraz duża kompatybilność z systemami operacyjnymi telefonów komórkowych – funkcjonuje ona we wszystkich telefonach z przeglądarką www. Klient dokonując rezerwacji za pośrednictwem m.lataj.pl otrzymuje automatyczne potwierdzenie rezerwacji w postaci wiadomości tekstowej.


- Od lat współpracujemy z biurem podróży Sonata Travel, będącym operatorem Lataj.pl i z satysfakcją obserwujemy, jak firma intensywnie inwestuje w rozwój swoich usług. Wprowadzenie do oferty wyszukiwarki na urządzenia mobilne do przeprowadzania rezerwacji, to naszym zdaniem trafna odpowiedź na obecne potrzeby rynku – komentuje Iwona Białobrzycka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Amadeus Polska.


Wyszukiwarka dostępna jest także na profilu firmy Lataj.pl na Facebooku


Komentujesz: Mobilna wyszukiwarka lotów Lataj.pl

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: hotele, podróże lotnicze, bilety lotnicze, lataj.pl


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie