Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mobilna informacja turystyczna w Poznaniu15-07-2011


Miasto Poznań rozpoczyna pilotażowy projekt "Mobilne punkty informacji turystycznej". Program został przygotowany z myślą o promocji turystycznej Poznania przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej.


- Od 15 lipca do 15 września 2011 r. przeszkoleni informatorzy będą poruszać się po mieście przez 7 dni w tygodniu na oznakowanych rowerach i w specjalnych strojach ze znaczkiem informacji turystycznej i logo Poznania Miasta - Gospodarza UEFA Euro 2012 - mówi Włodzimierz Groblewski, szef turystycznego zespołu EURO 2012 w Poznaniu.

Trasa przejazdu rowerzystów przebiegać będzie przez najpopularniejsze i najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca - w tym Ostrów Tumski, Stary Rynek, okolice Jezior Maltańskiego i Starego Browaru.


Każdy z trzech rowerów informacyjnych wyposażony będzie w sakwy zawierające mapy centrum miasta i przewodniki turystyczne. Wszystkie materiały promocyjne przygotowane są w kilku językach, m.in. angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim, a każdy z rowerzystów posługuje się dwoma językami obcymi.


Podobna akcja odbędzie się także w przyszłym roku w czasie rozgrywek UEFA Euro 2012. Materiały promocyjne będą zawierać wówczas także informacje przydatne kibicom.


Komentujesz: Mobilna informacja turystyczna w Poznaniu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: poznań, podróże, euro 2012, mistrzostwa europy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie