Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mindware book dostępny online


23-06-2012


Mindware book – praca zbiorowa stanowiąca podsumowanie i dokumentację projektu Mindware. Technologie Dialogu – jest już dostępny online.


Na publikację, pod redakcją naukową Piotra Celińskiego, składa się 15 tekstów autorstwa ekspertów, którzy razem z artystami zrealizowali rezydencyjną część Mindware. Technologie Dialogu.


Efekty ich wspólnej pracy – w postaci jedenastu projektów artystycznych - można było zobaczyć w przestrzeni publicznej Lublina w październiku 2011 roku.


Poszczególne teksty, całość książki, kod strony i makieta są udostępnione na licencji open source, która pozwala na legalne i darmowe kopiowane kodu wynikowego, źródłowego oraz na dowolne jego modyfikacje. Książkę w wersji elektronicznej można samodzielnie komentować, drukować i składać na własne potrzeby! Przedstawiony materiał może być swobodnie udoskonalany i rozpowszechniany przez ludzi na całym świecie.


Publikacja powstała we współpracy z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w ramach modułu teoretycznego projektu Mindware. Technologie dialogu, który odbył się w Lublinie w ramach Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji 2011 roku, realizowanego przez Narodowy Instytut Audiowizualny, Warsztaty Kultury i Miasto Lublin.


Mindware book dostępny jest na stronie www.mindware.art.pl


Komentujesz: Mindware book dostępny online

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: lublin, mindware


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie