Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mikołajki: Budowa condohotelu wkracza w kolejny etap05-08-2011


Realizacja hotelu apartamentowego w Mikołajkach, luksusowej inwestycji giełdowej spółkiInpro, wkroczyła w kolejny etap. Na zlecenie zależnej spółki Hotel Mikołajki, Inpro będzie pełnić rolę generalnego wykonawcy.


Na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego Inpro wybuduje kompleks czterogwiazdkowego hotelu apartamentowego z zapleczem konferencyjno-bankietowym położonym na pobliskim półwyspie. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na koniec marca 2013 roku. Wartość zlecenia wynosi 43,26 mln zł.


- Wkraczamy w kolejny etap realizacji tej luksusowej inwestycji. Podpisana przez nas umowa z zależną spółką Hotel Mikołajki Sp. z o.o., obejmuje wykonanie całego kompleksu hotelowo-apartamentowego łącznie z pracami wykończeniowymi. Projekt condohotelu jest imponujący. Wykończenie będzie zrealizowane w wysokim standardzie czterogwiazdkowym. To unikalna inwestycja w skali kraju, z uwagi na tak doskonałą lokalizację oraz rozwiązania architektoniczne – powiedział Piotr Stefaniak, prezes zarządu spółki Inpro.


Hotel w Mikołajkach to inwestycja typu condohotel. Na Ptasiej Wyspie Jeziora Mikołajskiego, z bezpośrednim dostępem do jeziora, powstaje imponujący kompleks z 77 pokojami hotelowymi oraz 18 apartamentami wykończonymi „pod klucz”, które są już w sprzedaży. Ich powierzchnia będzie wynosiła od 31,6 mkw do 114,8 mkw. Nabywcy apartamentów uzyskają również udziały w częściach wspólnych, takich jak: restauracja z tarasem widokowym, basen, SPA, gabinety odnowy biologicznej i kompleks saun. W tej części inwestycji powstanie również prywatna marina z 64 miejscami do cumowania.


Na półwyspie Jeziora Mikołajskiego, dodatkowo powstanie kompleks z zapleczem konferencyjno-bankietowym, który będzie połączony z Wyspą Ptasią promenadą zawieszoną nad wodą. W tej części inwestycji, w drugim etapie, przewidziana jest również budowa apartamentowca z 60 mieszkaniami.


Fasada hotelu w Mikołajkach będzie aluminiowo-szklana, tarasy i loggie pokryte deską tarasową systemową lub gresem mrozoodpornym. Luksusowy charakter inwestycji podkreślać mają tereny zielone zaprojektowane tuż nad wodą, łatwy dostęp do wszystkich kondygnacji budynków dla osób niepełnosprawnych oraz całodobowy system monitorowania kompleksu. Wnętrza apartamentów zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnym, połączone z elementami marynistycznymi. Ceny apartamentów wykończonych pod klucz, kształtują się w granicach między 20 a 35 tys. zł/mkw netto.


Źródło: Dziennik Turystyczny


Komentujesz: Mikołajki: Budowa condohotelu wkracza w kolejny etap

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: mazury, hotele, mikołajki, warmia i mazury, condohotel


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie