Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

„Miejsce, gdzie chciałbym być”– konkurs fotograficzny Finnair13-02-2012


Linie Finnair ogłosiły konkurs fotograficzny „Miejsce, gdzie chciałbym być”. Firma szuka najlepszego zdjęcia przedstawiającego swoje destynacje. Nagrodą jest międzykontynentalny lot dla dwóch osób do wybranego miejsca.


Dzięki konkursowi linie Finnair chcą znaleźć reprezentacyjne zdjęcia przedstawiające ich destynacje, do których należą również polskie miasta – Warszawa, Gdańsk i Kraków. Każdy, kto spędził wspaniałe wakacje albo mieszka w miejscach, do których lata Finnair, może przesłać zdjęcia i wziąć udział w konkursie. Słowa kluczowe to „jakość, kreatywność i świeżość”.
Publiczne głosowanie na www.facebook.com/finnair będzie wstępną selekcją finalistów konkursu. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury.


Nagrodą w konkursie jest bilet klasy ekonomicznej w obie strony dla dwóch osób do jednej z destynacji Finnair, włączając loty z przesiadką w Helsinkach jeśli będzie to konieczne. Loty charterowe nie będą dostępne.


- Mamy nadzieję otrzymać wiele zgłoszeń również z Polski oraz wiele fotografii obrazujących Warszawę, Kraków i Gdańsk. Fotografie uczyniłyby te miejsca – oraz atrakcje, które zapewniają – bardziej znanym – powiedział Juhani Nuoramo, dyrektor ds. sprzedaży Finnair w Polsce.


Zgłoszenia do konkursu mogą być przysyłane w formie elektronicznej przez stronę photocontest.finnair.com. Liczba zgłoszeń przypadających na osobę nie jest ograniczona. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 29 lutego, a zwycięzca zostanie ogłoszony 16 marca.


Zwycięskie zdjęcia będą wyświetlane w samolotach linii Finnair jako rozrywka w trakcie lotu oraz będą zamieszczane w innych wybranych mediach.

 

Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Miejsce, gdzie chciałbym być...

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: konkurs fotograficzny, linie lotnicze, finnair, finlandia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie