Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Patronat Witaj w Podróży

13. Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup


10-10-2012


Trwają przygotowania do 13. edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup, która odbędzie się w dniach 19-21 października, na hali Centrum Sportowo – Biznesowego w Elblągu. W tym roku, w ramach festiwalu odbędą się dwa bardzo ważne turnieje: World Open Latin i World Open Standard.


W każdym kraju mogą się odbyć tylko dwa turnieje rangi World Open w obu stylach: latynoamerykańskim i standardowym. W Polsce był to Polish Open, do którego dołączy tegoroczny Baltic Cup.


Baltic Cup to jednak nie tylko zawody sportowe, to prawdziwy Festiwal Tańca. Podczas 13. edycji Festiwalu będziemy gościć formacje taneczne, trenujące pod okiem Agustina Egurroli – tancerza, choreografa, sędziego międzynarodowego tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego, doskonale znanego z tanecznych show prezentowanych w telewizji.

Podczas niedzielnej gali będzie można zobaczyć występ teatru ruchu Ocelot. Przedstawienia „Ocelota” to artystyczno-akrobatyczne show, w których główny nacisk położono na połączenie sportu, akrobatyki i artystycznych pokazów w powietrzu, tańca oraz widowiska z muzyką.

Widzowie festiwalu będą mogli obejrzeć także występ elbląskich formacji Lotos-Jantar oraz Jantar Elbląg. Starszy zespół zatańczy układ „Tribute to Michael Jackson” do muzyki króla popu, którym we wrześniu po raz osiemnasty zdobyła tytuł Mistrza Polski. Młodsza formacja zaprezentuje się zaś w choreografii do muzyki zespołu The Beatles - "The Beatles - The Stars Reborn", którym wytańczyła tytuł wicemistrza Polski.


Bilety uprawniające do udziału w festiwalu do nabycia w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.swiatowid.elblag.pl


Komentujesz: Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: elbląg, jantar, festiwal taneczny, baltic cup


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie