Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław05-04-2011


Tegoroczna, trzecia już edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia we wrocławskiej Hali Orbita. Odwiedzający targi będą mieli okazję spotkania się z gościem specjalnym, którym będzie znany podróżnik, pisarz i satyryk - Wojciech Cejrowski.


- Sprzedałem lodówkę, bo mi trochę brakowało na bilet - mówi Wojciech Cejrowski, pytany o to, jak zdobył pieniądze na swoją pierwszą wyprawę.

- Turystą nie byłem nigdy. Każda wyprawa - od pierwszej do tej ostatniej – była dla mnie pracą zarobkową - dodaje.


MTT rozrastają się z roku na rok coraz dynamiczniej, dzięki czemu każdy odwiedzający znajdzie tutaj dla siebie coś ciekawego i wyjątkowego. – Swoją ofertę turystyczną zaprezentuje ponad 200 wystawców - mówi Przemysław Bandura, prezes zarządu firmy JoyGroup, która organizuje wrocławskie targi. Będą wśród nich zarówno biura podróży z kraju, jak i z zagranicy (m.in. z Nepalu, Indonezji czy Bangladeszu), linie lotnicze, przedstawiciele województw, gmin i uzdrowisk, a także mnóstwo organizacji turystycznych.


Targom będzie towarzyszył Festiwal Podróżników, podczas którego globtroterzy opowiedzą o swoich niesamowitych przygodach, zaprezentują unikalne fotografie, a co najważniejsze, podpowiedzą, jak przygotować się do wyjątkowej, prowadzącej przez pustynie Afryki, wyprawy z udziałem dzieci. Po raz kolejny targi MTT staną się świętem i mekką dla wszystkich miłośników podróży i zagranicznych wyjazdów.


Portal oraz Magazyn Polska Wita są patronem medialnym Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu.


Szczegółowe informacje na stronie www.mttwroclaw.pl


Komentujesz: Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: wrocław, targi turystyczne, międzynarodowe targi turystyczne, cejrowski


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • Billa

    Polecam tegoroczne targi. Dwa lata temu mnie nie było, ale słyszałem że impreza przednia dla "tu i tambylców" i okazało się że tak. W tamtym roku zaprezentowało się przed zwiedzającymi...

    Billa

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł