Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mercure Grand Warszawa najlepszym hotelem w Polsce25-11-2011


Mercure Grand Warszawa został Laureatem Konkursu Godła „Hotel Roku 2011”. Hotel ten znalazł się w elitarnym gronie 12 najlepszych obiektów infrastruktury turystycznej w Polsce.


Mercure Grand Warszawa zakwalifikowano do rankingu najlepszych hoteli w Polsce, do którego weszło jedynie 12 obiektów w kraju. W pozytywnej ocenie Mercure Grand Warszawa podkreślona została kompleksowość i wysoka jakość usług, a także unikalny charakter samego budynku i jego oryginalny wystrój oraz komfort pokoi i sal konferencyjnych. „Hotel Roku 2011” to także wyraz uznania dla efektywności kadry zarządzającej, która z sukcesem kieruje Mercure Grand Warszawa.


Tytuł „Hotel Roku 2011” dla Mercure Grand Warszawa to już kolejne wyróżnienie. Ostatnio został także doceniony w rankingu „Najlepszy hotel dla biznesmana” serwisu hotel.info oraz wyróżniony w serwisie Trip Advisor, gdzie nadano mu „Certificate of Excellence” roku 2011.


Tytuł „Hotel roku 2011” jest dla nas powodem do dumy i zobowiązaniem do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz naszych gości. Mercure Grand Warszawa znany z najwyższej jakości usług i unikalnego charakteru to hotel, który z pewnością zasłużył na ten tytuł - mówi Ewa Bluhm, Dyrektor hotelu Mercure Grand Warszawa.


Ideą konkursu o godło „Hotel Roku” jest wybór i promocja najciekawszych obiektów turystycznych wraz z ich całym potencjałem. Jury w swojej ocenie kieruje się obiektywnymi kryteriami dot. ilości gwiazdek, stanu budynku, jakości obsługi, atrakcyjności oferty, ale także opiniami gości.


Komentujesz: Mercure Grand Warszawa nr 1 w Polsce

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, hotel mercure, najlepsze hotele, hotel roku 2011


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie