Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kampania „Mazury Cud Natury” w gronie najlepszych polskich projektów PR
02-09-2011


Jury „Złotych Spinaczy” wyłoniło finalistów dziewiątej edycji konkursu na najlepsze polskie kampanie PR. Wśród nominowanych projektów znalazła się również kampania „Mazury Cud Natury” realizowana przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.


Do tegorocznej edycji Złotych Spinaczy wpłynęło 178 zgłoszeń. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 55 projektów, które będą rywalizowały o nagrodę główną w 19 kategoriach. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 25 października na zakończenie Kongresu PR FORUM 2011 w Hotelu InterContinental w Warszawie.


Kampania „Mazury Cud Natury” została nominowana w kategorii „PR miejsca, miasta lub regionu”. W tej kategorii nominację otrzymały jeszcze dwa projekty: „Blog Forum Gdańsk” oraz „Decouverte – (Odkryta). Łódź, Europejską Stolicą Kultury 2016 - Go Culture. Komunikacja dla kultury”.


Projekty związane z kampanią „Mazury Cud Natury” otrzymały w tym roku również nominacje do konkursu „Złote Formaty” – konkursu na najlepsze działania promocyjne miast i regionów. Jury nominowała aż 4 projekty związane z promocją Mazur. Wyniki tego konkursu poznamy 21 września podczas gali wieńczącej Festiwal Promocji Miast i Regionów.


Konkurs "Złote Spinacze" został zainicjowany przez Związek Firm Public Relations w 2003 roku. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. Zadaniem "Złotych Spinaczy" jest również edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia Public Relations dla funkcjonowania firmy.


Komentujesz: Mazury zdobywcami Złotych Spinaczy

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, 7 cudów świata, mazury cud natury, złote spinacze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie