Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mazury Cud Natury najlepszym polskim projektem PR26-11-2011


25 października w Warszawie ogłoszono laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Związku Firm Public Relations - „Złote Spinacze” na najlepsze polskie kampanie PR. Najlepszym projektem w kategorii „PR miejsca, miasta lub regionu” została uznana kampania „Mazury Cud Natury”. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas uroczystej gali na zakończenie Kongresu PR FORUM 2011 w Hotelu InterContinental w Warszawie.


Do tegorocznej, dziewiątej edycji „Złotych Spinaczy” wpłynęło 178 zgłoszeń. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 55 projektów, które rywalizowały o nagrodę główną w 19 kategoriach.


Jak podkreśla Radosław Zawadzki, Dyrektor Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, realizowana przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego kampania walczyła z rekordową ilością zgłoszonych w tym roku do konkursu projektami.


– Nasza kampania rywalizowała u uznania ze 177 innymi projektami, zaś w ścisłym finale z 55 najlepszymi projektami z całej Polski w 19 kategoriach – mówi Radosław Zawadzki. – Uznanie dla kampanii, to tak naprawdę uznanie dla pracy całego zespołu i osób, które spontanicznie włączają się w dzieło promocji Warmii i Mazur jako polskiej marki exportowej – zaznacza Zawadzki.


Konkurs "Złote Spinacze" został zainicjowany przez Związek Firm Public Relations w 2003 roku. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. Zadaniem "Złotych Spinaczy" jest również edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia Public Relations dla funkcjonowania firmy.


Komentujesz: Mazury Cud Natury najlepszym projektem PR

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: mazury, mazury cud natury, kampania, złote spinacze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie