Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Impreza lotnicza Mazury AirShow 201118-01-2010


6 i 7 sierpnia, nad jeziorem Niegocin w Giżycku odbędzie się AirShow 2011, druga edycja jednej z największych imprez lotniczych w Polsce. Podczas dwóch dni będzie można skorzystać m.in. z lotu nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich. Impreza jest otwarta dla publiczności. Organizatorem jest Aeroklub Krainy Jezior.


Na mazurskiej imprezie goszczą zawsze najlepsi piloci - Mistrzowie Polski i Świata, zespoły pokazowe i indywidualni akrobaci. Podziwiać można zarówno najnowocześniejsze samoloty jak i zabytkowe konstrukcje, nawet z początków XX wieku.


Samoloty będą prezentowały się publiczności znajdującej się na brzegu jeziora Niegocin i na plaży miejskiej w Giżycku. Samoloty oraz pojazdy militarne będzie można zobaczyć również z bliska na lotnisku Wilamowo koło Kętrzyna.


Impreza odbywa się corocznie od 1999 roku gromadząc liczną publiczność rozmiłowaną w podniebnych ewolucjach. Pierwsze dziesięć imprez odbyło się na lotnisku organizatora (Aeroklub Krainy jezior) w Wilamowie koło Kętrzyna. Podczas jedenastej edycji organizatorzy zapragnęli zainteresować lotnictwem szerszą publiczność i przenieśli część pokazów nad Jezioro Niegocin w okolice plaży miejskiej i portu w Giżycku.


Wstęp na Mazury AirShow 2011 i wystawę sprzętu lotniczego jest bezpłatny.


Źródło: mazuryairshow.pl


Komentujesz: Mazury AirShow 2011 w sierpniu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: giżycko, jezioro niegocin, krainą wielkich jezior mazurskich


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie