Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Małopolska z wizytą na Węgrzech


16-11-2012


Po sukcesie Małopolski w Pradze, przedstawiciele regionu wyruszą na Węgry, by 13 grudnia w Budapeszcie zaprezentować unikatową ofertę turystyczną regionu, ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji związanych z dziedzictwem węgierskim.


- Wielokulturową Małopolskę będziemy promować w sposób niecodzienny - przez pryzmat historycznych śladów pozostawionych tu przez Węgrów, dając im możliwość odkrywania wspólnych dziejowych epizodów łączących nasze narody – mówi Elżbieta Kantor, dyrektor Departamentu Turystyki, Sportu i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.


W ramach wydarzenia odbędzie się „Spotkanie z Małopolską”, a w tym degustacja regionalnych potraw i kiermasz małopolskich produktów m.in. precelków krakowskich, chleba prądnickiego oraz kiełbasy lisieckiej. Podczas święta Małopolski w stolicy Węgier różnorodność oferty regionu zaprezentowana zostanie w specjalnych tematycznych strefach klienta. Na stoiskach promocyjnych województwa uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą małopolskich uzdrowisk oraz zdobyć informacje o największych atrakcjach Małopolski.


Grudniowy event stanowi kontynuację rozpoczętej w 2011 roku kampanii promocyjnej Małopolski na rynku węgierskim. Wydano wówczas niezwykłą publikację „Węgierska Małopolska” - unikatowy przewodnik po Małopolsce przetłumaczony również na ojczysty język naszego południowego sąsiada.


Komentujesz: Małopolska z wizytą na Węgrzech

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: małopolska, turystyka regionalna, kiełbasa lisiecka, węgry


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie