Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Małopolska promuje się w Skandynawii


14-11-2012


W ostatnich latach obserwuje się stały wzrost zainteresowania Małopolską jako destynacją biznesową. W 2011 roku w Krakowie zorganizowano ponad 8000 imprez o charakterze gospodarczym, biznesowym i politycznym.


30 i 31 października br. potencjał Krakowa i Małopolski na polu turystyki biznesowej został zaprezentowany w Oslo i Sztokholmie, gdzie przedstawiciele branży spotkań wzięli udział w przygotowanych specjalnie dla nich warsztatach branżowych.


Skandynawskie workshopy zorganizowano w ramach projektu unijnego „Promocja turystyki biznesowej w Małopolsce na rynkach zagranicznych”, którego głównym założeniem jest podniesienie konkurencyjności oferty turystyki biznesowej Małopolski wśród zagranicznych organizatorów spotkań. W spotkaniach wzięli także udział przedstawiciele 4 krakowskich biur-organizatorów spotkań biznesowych: Intercrac, Jordan, Haxel i DMC Poland. Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem przybyłych gości, zostały nawiązane kontakty wśród małopolskich i skandynawskich organizatorów spotkań.


- Prezentując potencjał Małopolski w Oslo i Sztokholmie pragnęliśmy zapewnić naszych północnych sąsiadów, że Małopolska jest idealnym kierunkiem podróży biznesowych - deklaruje Elżbieta Kantor, dyrektor Departamentu Turystyki, Sportu i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.


W ramach projektu oferta turystyki biznesowej Krakowa i Małopolski w 2012 i 2013 roku zostanie zaprezentowana także na największych targach turystyki biznesowej: w Barcelonie, Frankfurcie, Londynie, Paryżu i Brukseli.


Komentujesz: Małopolska promuje się w Skandynawii

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: małopolska


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie