Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Majka Jeżowska wystąpi na Targach Lato 201116-03-2011


Koncert Majki Jeżowskiej, występy zespołów muzycznych i tanecznych, pokazy magii oraz wiele innych atrakcji odbędzie się na specjalnie przygotowanej scenie podczas XVI Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2011. Wystąpią na niej również m.in. zespół dziecięcy Gawęda oraz tancerze z Egurrola Dance Studio. Nie zabraknie pokazów baletowych i akrobatycznych, tańca nowoczesnego, hip-hopu oraz konkursów z nagrodami. Targi LATO 2011 odbędą się w dniach 1-3 kwietnia w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


- Targi LATO w tym roku zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Zdecydowaliśmy się powrócić do formuły festynu turystycznego, więc dla zwiedzających z pewnością nie zabraknie różnorodnych atrakcji podczas trzech dni imprezy. Na scenie odbędą się występy muzyczno-taneczne, zabawy i pokazy. Szczególnym wydarzeniem dla najmłodszych będzie koncert popularnej gwiazdy piosenki dziecięcej Majki Jeżowskiej. Zaprezentuje się wiele formacji tanecznych, dzięki którym zwiedzający obejrzą pokazy różnych stylów tańca w tym baletu, hip-hopu czy tańca nowoczesnego. Liczymy, że wszystkie te atrakcje sprawią, że pierwszy weekend kwietnia będzie dla miłośników podróży bez względu na ich wiek nie lada gratką i udzieli się im piknikowa, wiosenna atmosfera targów. Tym bardziej, że na stoiskach będą mogli już przebierać w najnowszych ofertach wiosenno-letnich wyjazdów - mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi, organizatora Targów LATO.


Podczas targów swoje najsłynniejsze przeboje zaśpiewa Majka Jeżowska. Występ artystki odbędzie się 3 kwietnia o godz. 13.00 i potrwa ok. 70 min. Dziecięcych hitów będzie można posłuchać również w wykonaniu znanego zespołu artystycznego „Gawęda”. Ponadto, na targach wystąpi trzech laureatów XV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”. Natomiast dzięki Dariuszowi Dąbrowskiemu, muzykowi z Kołobrzegu, zwiedzający będą mieć okazję zapoznania się z piosenkami popularnymi na wybrzeżu.


Oprócz występów muzyczno-tanecznych na scenie targowej odbędą się pokazy kulinarne Mistrza Kuchni Roberta Sowy, który zaprezentuje swój „Jadłospis na lato”. Ponadto, iluzjoniści z Klaun Polska zaprezentują pokazy mini magii. Zwiedzający będą mogli posłuchać opowieści podróżnika Jarosława Fischbacha nt. wyprawy śladami Polaków przez Amerykę Południową. Poza tym, na scenie odbędą się liczne zabawy i konkursy organizowane w ramach imprezy „Kacper – dziecko bezpieczne na drodze” przygotowanej przez Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Łodzi. W programie przewidziano m.in. slalom sprawnościowy, wierszyki, konkursy, malowanie znaków drogowych i układanie zebry oraz występy amatorskich zespołów dziecięcych.


Więcej informacji na stronie www.targilato.pl

Fot. Polimerek, pl.wikipedia.org


Komentujesz: Majka Jeżowska na Targach Lato 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, turystyka regionalna, targi turystyczne, lato 2011


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie