Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Lufthansa inauguruje nowe połączenie z Poznania26-03-2012


25 marca Lufthansa zainaugurowała nowe połączenie na trasie Poznań – Dusseldorf. Loty odbywać się będą sześć razy w tygodniu, codziennie z wyjątkiem sobót.


Od wczoraj samoloty typu CRJ 700 zabierające na pokład do 70 osób w klasie biznes i ekonomicznej, obsługują połączenie na tej trasie zgodnie z następującym rozkładem: wylot z Dusseldorfu o godzinie 11:00, przylot do Poznania o godzinie 12:30, wylot z Poznania o godzinie 13:05, przylot do Dusseldorfu o godzinie 14:35. Uruchamiając nową trasę, Lufthansa przewiezie dodatkowo, pomiędzy Poznaniem a Dusseldorfem, nawet ponad 800 pasażerów tygodniowo.


Poznań będzie teraz połączony z trzema niemieckimi miastami – 27 bezpośrednimi lotami Lufthansy w tygodniu. Oferta przewoźnika obejmowała dotychczas codzienne rejsy do Frankfurtu oraz Monachium.


- Jesteśmy dumni, że możemy umacniać naszą pozycję w Poznaniu. Polska ma dla Lufthansy priorytetowe znaczenie, będąc jednym z krajów, w których nasza oferta rośnie ponadproporcjonalnie – powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.


Bilet w obie strony, na trasie Gdańsk-Dusseldorf, będzie dostępny w cenie od 399 PLN (zawiera wszystkie podatki i opłaty). Przewidywany czas lotu to 1 godz. i 30 minut.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Lufthansa inauguruje nowe połączenie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: poznań, linie lotnicze, lufthansa, dusseldorf


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie