Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Lotnisko w Modlinie ponownie w sieci


06-11-2012


Wystartowała nowa strona internetowa Lotniska Warszawa/Modlin. Autorem projektu jest Agencja Marketingu Zintegrowanego Riposta.


Strona zyskała nową szatę graficzną nawiązującą do systemu identyfikacji wizualnej lotniska. Znalazły się tu m.in..: rozkład lotów, informacje o dojeździe na lotnisko, dane linii lotniczych. Strona zostanie także przetłumaczona na język angielski.


- Naszym celem było stworzenie strony, po której poruszanie się będzie łatwe i przyjemne dla internautów, a odnajdywanie poszukiwanych przez nich informacji, jak najszybsze. Mamy nadzieję że wprowadzone zmiany umilą korzystanie z naszej nowej witryny, której uruchomienie jest kolejnym krokiem w realizacji strategii wizerunkowej „lotniska przyjaznego pasażerom – powiedziała Jagoda Starczewska, dyrektor biura handlowo-marketingowego modlińskiego lotniska.


Witryna ma być dostosowywana do potrzeb pasażerów i wraz z pojawianiem się nowych usług na terenie lotniska, wzbogacana o nowe funkcje. Swój docelowy kształt, strona przybierze w ciągu dwóch miesięcy. Do tego czasu internauci zachęcani są do dzielenia się uwagami i przesyłania propozycji zmian. Autorzy najciekawszych sugestii otrzymać mają upominki.


Źródło: Dziennik Turystyczny


Komentujesz: Lotnisko w Modlinie ponownie w sieci

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: modlin, lotnisko, warszawa modlin


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie