Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2155)

Lotnisko Modlin pozostaje zamknięte


25-01-2013


Naprawy pasa startowego podwarszawskiego lotniska w Modlinie nie przyniosły spodziewanych efektów. Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego nie uchylił zakazu użytkowania.


Po analizie wyników ekspertyz, które zostały zamówione przez zarząd Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, Nadzór Budowlany utrzymał decyzję wydaną 22 grudnia br. o wyłączeniu z użytkowania obu progów drogi startowej. 


- Jak widać wybrany w przetargu inwestor zastępczy nie sprawdził się, dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej wzmocnić nasz wewnętrzny nadzór nad wykonawcą. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z dodatkowymi specjalistami, którzy pracowali przy budowie wielu lotnisk w naszym kraju. Ponadto, aby mieć pewność co do przyjętych technologii, chcemy też skonsultować plany Erbu z wojewódzkim inspektorem nadzoru budowlanego – powiedział Piotr Okienczyc, prezes zarządu Lotniska Warszawa/Modlin.


Jak wynika z decyzji Nadzoru Budowlanego, lotnisko może zostać otwarte najwcześniej w marcu lub kwietniu. Mniej optymistyczna wizja zakłada zaś zamknięcie portu nawet do wakacji.

 

Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Lotnisko Modlin pozostaje zamknięte

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: modlin, port lotniczy, warszawa modlin


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie