Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Lotnisko Chopina wyróżnione w konkursie Złote Spinacze 201128-10-2011


Lotnisko Chopina otrzymało wyróżnienie konkursie o Złote Spinacze - najbardziej prestiżową nagrodę branży Public Relations w Polsce. Wyróżnienie przyznane zostało za realizację projektu „Airbus A380 na Lotnisku Chopina – budowanie społeczności” w kategorii social media.


Spośród 16 zgłoszonych w tej kategorii projektów Lotnisko Chopina znalazło się w finałowej trójce i za projekt komunikacji wizyty Airbusa A380 na swoim profilu na Facebook’u otrzymało wyróżnienie w konkursie Złote Spinacze. Jury doceniło skuteczność i efektywność prowadzonych działań, a także zaangażowanie fanów profilu warszawskiego lotniska.


- To wyróżnienie jest dla nas bardzo cenne z dwóch powodów. Po pierwsze cieszymy się, że nasza działalność w mediach społecznościowych została doceniona przez specjalistów branży public relations. To utwierdza nas w przekonaniu, że konsekwentnie realizowana przez nas strategia komunikacji jest słuszna i skuteczna. Po drugie, jesteśmy dumni, że reprezentując branżę lotniczą, która dopiero odkrywa zalety social media, dostaliśmy się do grona finalistów konkursu, w którym wzięły udział duże korporacje i znane marki – wyjaśnia Radosław Żuk, dyrektor biura Public Relations Lotniska Chopina.


Konkurs "Złote Spinacze" został zainicjowany przez Związek Firm Public Relations w 2003 roku. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.


Źródło: Informacja prasowa


Komentujesz: Lotnisko Chopina ze Złotym Spinaczem

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, lotnisko chopina, okęcie, złote spinacze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie