Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2206)

Lotnisko Chopina po raz drugi w Cannes

12-03-2013

W dniach 12-15 marca porty lotnicze po raz drugi zaprezentują projekt swojego miasteczka biznesowego Chopin Airport City na targach MIPIM International Real Estate Trade Show w Cannes. Ze szczegółami inwestycji będzie się można zapoznać na stoisku Miasta Stołecznego Warszawy.

Projekt Chopin Airport City zainicjowany przez Porty Lotnicze, operatora Lotniska Chopina w Warszawie, będzie pierwszym tego typu kompleksem w Polsce. W najbliższych latach obszar 22,5 ha zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie terminala pasażerskiego zostanie zamieniony w park biznesowy łączący komercyjną inwestycję o ogromnym potencjale z kreatywnym podejściem do zagospodarowania przestrzeni publicznej.

Koncepcja warszawskiego miasteczka lotniskowego obejmuje kompleks 17 biurowców klasy A otoczonych parkiem z oczkami wodnymi i alejkami spacerowymi. Spełniając najwyższe standardy jakościowe i odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających klientów biznesowych, Chopin Airport City stanie się wyjątkowym miejscem, z którego będą mogły korzystać osoby pracujące na jego terenie, klienci lotniska, turyści i warszawiacy.

Rozpoczęcie budowy miasteczka Chopin Airport City planowane jest na 2014 r. Jednak już teraz trwają prace przygotowawcze.

Źródło: Lotnisko Chopina


Komentujesz: Lotnisko Chopina po raz drugi w Cannes

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, lotnisko chopina, port lotniczy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie