Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

LOT wraca do Bydgoszczy po 2 latach przerwy


26-11-2010


Punktualnie o godz. 7:30 z warszawskiego lotniska wystartował samolot PLL LOT do Bydgoszczy. Połączenie narodowego przewoźnika do stolicy województwa kujawsko-pomorskiego zostało wznowione po 2 latach przerwy.

Pasażerowie inauguracyjnego rejsu do Bydgoszczy otrzymali specjalne upominki od LOT-u, a także foldery przekazane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na lotnisku im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy samolot został uroczyście powitany kurtyną wodną, a na podróżnych czekali goście oraz przedstawiciele samorządu kujawsko-pomorskiego.Rejsy na trasie Warszawa – Bydgoszcz odbywać się będą codziennie. Od poniedziałku do piątku wykonywane będą 2 rejsy dziennie. Natomiast w soboty – począwszy od 4 grudnia br. – odbywać się będzie tylko poranny lot, a w niedzielę od 28 listopada br. realizowany będzie wyłącznie rejs wieczorny.


Rozkład lotów przewoźnika został dopasowany do oczekiwań podróżujących w celach biznesowych pasażerów z województwa kujawsko–pomorskiego. Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie jest dla nich dogodnym punktem przesiadkowym, z którego mogą udać się  w dalszą podróż samolotami LOT-u m.in. do Paryża, Monachium, Rzymu, Belgradu, Barcelony, Frankfurtu, a także na Bliski Wschód oraz do Ameryki Północnej.


W dniu uruchomienia połączenia rozpoczęła się kampania promująca loty pomiędzy Warszawą a Bydgoszczą na www.lot.com, w radiu, prasie, Internecie oraz na nośnikach zewnętrznych (outdoor), która potrwa do końca grudnia. W grudniu połączenie promowane będzie także podczas wszystkich rejsów na pokładach samolotów LOT.


Foto: Travelnews.pl

Komentujesz: LOT wraca do Bydgoszczy po 2 latach przerwy

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, lot, lotnisko, linie lotnicze, bydgoszcz


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie