Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

„Pasażerowie.com” ponownie nagrodzili LOT14-03-11


LOT oraz LOT Charters powtórzyły sukces z zeszłego roku i otrzymały nagrody w tegorocznym plebiscycie portalu Pasazer.com oraz portu lotniczego Kraków-Balice.


W VII już edycji plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza 2010, LOT zajął I miejsce w kategorii „Najlepsza Tradycyjna Linia Lotnicza”, a LOT Charters zdobył podium w kategorii „Najlepsza Czarterowa Linia Lotnicza”. 

 

Nagrody są dla polskiego przewoźnika tym cenniejsze, że zwycięzców wybrali pasażerowie, którzy głosowali na swoich faworytów poprzez portal internetowy Pasazer.com. W tym roku oddano rekordową w plebiscycie liczbę 22 tysięcy głosów.


Spółka może pochwalić się także dodatkowymi wyróżnieniami, przyznanymi przez Kapitułę Plebiscytu. W jej składzie znaleźli się m.in. specjaliści z branży lotniczej, jak i osoby, które często podróżują. To ich zdaniem polski przewoźnik okazał się bezkonkurencyjny w kategorii „Najlepsza trasa”, którą wybrano połączenie do Hanoi uruchomione w listopadzie 2010 roku.


LOT odebrał także z rąk Kapituły nagrodę za I miejsce w kategorii „Najlepsza kampania reklamowa”. Doceniono działania promocyjne Spółki w ramach kampanii „Zamień dziury na chmury”, która zachęcała do częstszego korzystania z lotów krajowych.


Komentujesz: LOT ponownie nagrodzone przez Pasażerów

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: kraków, lot, lotnisko, linie lotnicze, balice


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie