Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Polskie Linie Lotnicze LOT uznano za najlepsze we Wschodniej Europie19-01-2011


18 stycznia w Nowym Jorku odbyła się uroczystość wręczenia nagród przyznawanych przez amerykański magazyn Global Traveler. W kategorii „Najlepsza Linia we Wschodniej Europie” nagrodę po raz kolejny otrzymały Polskie Linie Lotnicze LOT.


Podczas uroczystej gali w Andaz 5th Avenue w Nowym Jorku wręczono nagrody w 62. kategoriach związanych z podróżami. PLL LOT już trzeci rok z rzędu otrzymały nagrodę „Best Airline in Eastern Europe”. Nagrodę odebrała Dorota Haller, dyrektor Biura Marketingu i Produktu PLL LOT.


"Jesteśmy dumni i zaszczyceni. Najbardziej cieszą nagrody przyznawane przez zadowolonych Klientów, jest to wyraz uznania dla naszych wysiłków. Bardzo dziękuję naszym Pasażerom za docenienie naszej pracy i wspaniałemu Zespołowi Pracowników PLL LOT za tak skuteczne działanie." - powiedział Leszek Narowski, Członek Zarządu ds. Handlowych PLL LOT S.A.

"Obiecuję, że w 2011 roku nadal będziemy dążyć do doskonałości, wdrażając projekty mające na celu stałą poprawę naszych usług" - dodał.


Global Traveler jest amerykańskim magazynem o nakładzie ponad 100.000 egzemplarzy, skierowanym do grupy wysokiego stopnia menedżerów amerykańskich często podróżujących wewnątrz USA i po całym świecie. Najlepsi w 62 kategoriach związanych z podróżami zostali wyłonieni w wyniku otwartych ankiet wypełnionych przez czytelników magazynu w okresie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2010 roku.


Komentujesz: LOT najlepszą linią we Wschodniej Europie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: lot, nagroda, polskie linie lotnicze, global traveler


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie