Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

LOT najlepszą linią lotniczą w Europie Środkowo Wschodniej25-09-2010


PLL LOT już drugi rok z rzędu otrzymały tytuł najlepszej linii lotniczej Europy Środkowej i Wschodniej („Best Eastern European Airline”). Nagroda została przyznana przez czytelników brytyjskiego magazynu Business Traveller.


Laureatów wybierali czytelnicy magazynu, którzy w ankiecie głosowali na linie lotnicze spełniające najwyższe standardy obsługi klienta. Warto zaznaczyć, że polski przewoźnik został wyróżniony w tej kategorii przez brytyjską edycję Business Traveller już po raz trzynasty.


Tytuł najlepszej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej przyznany przez brytyjski magazyn wzbogaca pokaźną już kolekcję nagród dla PLL LOT. W minionych latach czytelnicy zagranicznych pism branżowych również doceniali jakość usług świadczonych przez przewoźnika, o czym świadczą m.in. nagrody magazynu Global Traveller czy amerykańskiej edycji Business Traveller.


Uroczystość wręczenia nagród brytyjskiego magazynu Business Traveller odbyła się w Londynie.


Satysfakcja z otrzymania nagrody jest tym większa, że nasze usługi i wysokie standardy docenili sami podróżni. To jeszcze bardziej nas motywuje do pracy i mam nadzieję, że w przyszłym roku również odbierzemy tą prestiżową nagrodę – mówi Sebastian Mikosz, Prezes Zarządu PLL LOT.


Business Traveller jest wiodącym magazynem na rynku brytyjskim w segmencie czasopism dedykowanym podróżującym klasą business. Czytelnikami są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, kierownicy oraz eksperci z branży m.in. finansowej. Magazyn ukazuje się w nakładzie 55 tys. egzemplarzy.

 


źródło: dziennikturystyczny.pl

Komentujesz: LOT najlepszą linią lotniczą w Europie Środkowo Wschodniej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: lot, linie lotnicze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie