Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Lech Wałęsa włącza się aktywnie w kampanię "Mazury Cud Natury"07-03-2011


Honorowy patronat nad kampanią "Mazury Cud Natury" oraz wsparcie Mazur podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie to tylko niektóre działania, w które włączy się Lech Wałęsa, aby wesprzeć kampanię promocyjną Mazury na świecie.


Były Prezydent Polski i jeden z twórców "Solidarności" włącza się aktywnie w promocję Polski przez piękno Mazur w ramach światowego konkursu Fundacji New7Wonders na 7 Nowych Cudów Natury. Lech Wałęsa udzielił oficjalnego patronatu podczas spotkania w Gdańsku z Jackiem Pałkiewiczem, Ambasadorem Mazur. Lech Wałęsa będzie namawiał do wsparcia Mazur w konkursie uczestników Międzynarodowych Targów Turystycznych w Berlinie.


- Głosuje na Mazury! Wiele jest miejsc na świecie, które widzę podczas moich licznych podróży. Zawsze uważałem, jednak, że polskie krajobrazy niczym nie ustępują najpiękniejszym z nich. Dlatego bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że Mazury mają szanse na bycie jednym z siedmiu cudów natury świata. Dlatego ja i mój Instytut, staramy się wspierać ludzi, którzy walczą o to by zwyciężyć w tym konkursie i promować to jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju - powiedział Lech Wałęsa.


Ceremonia otwarcia targów będzie miała miejsce 8 marca. Polskę reprezentować będą m.in. Adam Giersz - Minister Sportu i Turystyki. Gościem honorowym będzie były prezydent - Lech Wałęsa.


Źródło: Informacja prasowa


Komentujesz: Lech Wałęsa będzie promował Mazury

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: mazury, 7 cudów świata, mazury cud natury, kampania


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • Alternatywna

    Świetny artykuł! To bardzo ważne, aby promować tak piękne, malownicze miejsce w naszym ukochanym kraju, jakim są Mazury! Pan Lech Wałęsa jest wrażliwy na prawdziwe piękno. Uważam, że...

    Alternatywna

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł