Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Lato 2013 w ofercie Rainbow Tours


14-11-2012


Rainbow Tours rozpoczął sprzedaż oferty na Lato 2013. Najnowsza propozycja, zawarta w trzech katalogach, zawiera ponad 150 programów zwiedzania, prawie 80 destynacji i około 500 hoteli. Przy rezerwacji do 21 grudnia 2012 r. obowiązują rabaty nawet do 30 procent oraz gwarancje dodatkowe gratis.


W ofercie, oprócz sprawdzonych kierunków wakacyjnych, pojawi się Marsa Alam w Egipcie oraz nowe programy objazdowe. Z dalszych kierunków będą to między innymi: Stany Zjednoczone - Wschodnie Wybrzeże, Kanada, Chiny - orientalny express, a także Etiopia - od Amharów do Hamerów. Z bliższych kierunków zaproponowano rodzinny wypad do duńskiego Legolandu, wizytę w Laponii połączoną z Nordkappem oraz Lofotami, Bułgarię z Grecją i Turcją oraz nowe programy bałkańskie, Włochy, Hiszpanię i Portugalię.


Rainbow Tours rozwija swoją ofertę skierowaną do rodzin z dziećmi. Na lato 2013 przygotował aż 27 Figloklubów, działających od połowy czerwca do połowy września, w których animacje prowadzone są w języku polskim.


Dla tych klientów, którzy zarezerwują wakacje do 21 grudnia 2012 roku, przewidziane są specjalne rabaty nawet do 30 procent oraz szereg gwarancji dodatkowych. Z wcześniejszej rezerwacji skorzystało już prawie 10 tys. osób.


Źródło: Informacje Zlecone PAP


Komentujesz: Lato 2013 w ofercie Rainbow Tours

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podróże, wycieczki, rainbow tours, lato 2013


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie