Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kto zdobędzie Koronę Turystyki? Już wkrótce wyniki plebiscytu magazynu „Polska Wita” na najlepsze produkty turystyczneGama produktów, które towarzyszą nam podczas weekendowych wycieczek, urlopów, czy długich spacerów jest bardzo duża – od odzieży, lornetek, aparatów cyfrowych i kamer, po nawigacje, telefony, namioty, śpiwory i samochody. Które z nich wybieramy najczęściej? Jakie marki najlepiej spisują się na turystycznych wyprawach? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w plebiscycie „Korony Turystyki” zorganizowanym przez magazyn „Polska Wita”.

 

 

Projekt „Korony Turystyki” wyłonił zwycięskie produkty w 40 kategoriach, m.in.: odzież turystyczna/sportowa, nawigacje, aparaty fotograficzne, kamery, narty/deski snowboardowe, rowery, namioty, sklepy ze sprzętem turystycznym/sportowym, samochody terenowe/SUV’y, samochody rodzinne, czy ubezpieczenia w podróży. Plebiscyt miał za zadanie również pokazać, jakie miasto oraz jaki region cieszą się wśród Polaków największą popularnością.

 

 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostali wybrani na podstawie ankiety zamieszczonej w magazynie „Polska Wita” nr 20 (X-XI) w nakładzie 70 000 egzemplarzy oraz na portalu www.polskawita.pl. Ankietę wysłano także jako e-mailing skierowany do prenumeratorów magazynu (30 000 osób). Głosowanie trwało od 16 września do 25 października 2010 r. O zwycięstwie marek w danej kategorii decydował spontaniczny, niczym nie sugerowany wybór konsumentów. Wyniki opracuje firma badawcza Estymator. 

 

 

Od dłuższego czasu na adres redakcji przychodziły sugestie od naszych czytelników, dotyczące zorganizowania plebiscytu, który wyłoni najlepsze turystyczne marki. Na rynku jest ich bardzo wiele i często mamy problem z dokonaniem konkretnego wyboru, zakupu. Wierzymy, że plebiscyt będzie okazją do wyłonienia najlepszych z najlepszych, a przy okazji pomoże w rozwoju branży turystycznej w Polsce – podsumowuje badanie Monika Węgrzyn, redaktor naczelna magazynu „Polska Wita”. 

 

 

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się 1 grudnia br., na specjalnie zorganizowanej gali. 

 

 

Wyniki plebiscytu opublikujemy na portalu oraz w nr 21 magazynu „Polska Wita” już 25 listopada br.!

 Komentujesz: Kto zdobędzie Koronę Turystyki?

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: korona turystyki, plebiscyt, najlepsze produkty


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie