Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Krakowski Salon Turystyczny 201129-03-2011


W dniach 8-9 kwietnia 2011 odbędzie się kolejna edycja Krakowskiego Salonu Turystycznego, największej tego typu imprezy w Południowej Polsce. Tegoroczna edycja Salonu odbywać się będzie pod hasłem: „Odkryj dla siebie…” i do tego zachęcać będą organizatorzy, partnerzy oraz wystawcy.


Formuła targów ma inspirować do odkrywania nieznanych dotąd miejsc, lokalnych tradycji, elementów sztuki czy regionalnej kuchni. Ponadto osoby zainteresowane wyjazdami w gotowych pakietach będą mogły skorzystać ze specjalnych ofert promocyjnych prezentowanych w trakcie „Tourshopu”. To właśnie tam przedstawiciele biur podróży, touroperatorów i wielu innych reprezentantów firm i instytucji z branży, prezentować będzie oferty dedykowane dla klientów indywidualnych. W ramach Salonu przewidziane są również spotkania z podróżnikami, seanse filmowe, pokazy zdjęć, występy zespołów regionalnych oraz wiele innych atrakcji, które uzupełnią elementy prezentowane na stoiskach.


Tegoroczna impreza odbędzie się w nowej lokalizacji, znanej wielu krakowianom i nie tylko, Galerii Bunkier Sztuki. Organizowanie Salonu w samym Centrum Krakowa pozwoli na dogodny dojazd środkami transportu miejskiego a architektura miejsca wprowadzi nowego ducha, zmieniając surową atmosferę targową na galerię podróżniczą. Wielu Krakowian i turystów będzie mogło połączyć odwiedziny na Krakowskim Salonie Turystycznym z przyjemnym spacerem wokół Rynku Głównego i plant.


Termin: 8-9 kwietnia 2011
Miejsce: Galeria Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a, Kraków


Więcej informacji na stronie www.kst.com.pl


Komentujesz: Krakowski Salon Turystyczny 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: kraków, turystyka regionalna, turystyka, krakowski salon turystyczny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie