Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kraków: pożądane Zabłocie


10-05-2010


Zdaniem władz miasta Krakowa, Zabłocie zmienia się w pożądane miejsc do zamieszkania. Realizowane są inwestycje komunikacyjne dedykowane mieszkańcom dzielnicy. Dzielnicą interesują się inwestorzy poszukujący na rynku stabilnych lokat.


Atutami są zarówno dogodne położenie, jak i inwestycje publiczne i prywatne zmieniające jakość życia w tej dzielnicy. Nie bez znaczenia są też inwestycje komunikacyjne. Za niecały rok w bezpośredniej okolicy, wzdłuż ulicy Klimeckiego, będzie kursował szybki tramwaj, który znacznie ułatwi połączenie z centrum miasta. Powstaje też estakada drogowa w ciągu ulic Nowohuckiej i Powstańców Wielkopolskich. We współpracy z prywatnymi podmiotami odnawiane są ulice wewnątrz dzielnicy - poinformował Urząd Miasta Krakowa w komunikacie prasowym opublikowanym 8 czerwca 2010.

- Rewitalizacja Zabłocia powoli z planów staje się faktem. Jak twierdzą współpracujący z nami analitycy i brokerzy, to dobra prognoza dla inwestorów, którzy coraz częściej wybierają lokaty w nieruchomości zamiast niestabilnych instrumentów finansowych - mówi Georgios Notopoulos z Garden Residence, kończący latem tego roku jedną z największych inwestycji mieszkaniowych na Zabłociu.

- Zabłocie ma też wielki potencjał, aby stać się eleganckim centrum biznesowym - prognozuje Monika Piątkowska, pełnomocnik prezydenta miasta ds. marki Kraków.


Komentujesz: Kraków: pożądane Zabłocie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie