Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kraków: Podniebna informacja turystyczna


28-11-2012


Jeszcze do końca listopada turyści korzystający z lotów balonem nad Krakowem mogą łatwiej zaplanować wycieczkę po Małopolsce oraz zaopatrzyć się w wydawnictwa w siedmiu wersjach językowych, promujące atrakcje regionu.


Zlokalizowany na Bulwarze Wołyńskim jedyny podniebny punkt informacji turystycznej w Polsce, przez całe lato dostarczał podróżnikom kompleksowe informacje turystyczne.


HiFlyer Polska oraz Małopolski System Informacji Turystycznej stworzyły jedyny w Polsce podniebny punkt informacyjny w Polsce. Zarówno w gondoli balonu jak i na terenie lądowiska platformy widokowej turyści mogą zaopatrzyć się w publikacje z obszerną ofertą turystyczną Małopolski oraz zapoznać się z nadchodzącymi wydarzeniami kulturalnymi i imprezami sportowymi. A przy dobrej pogodzie, spoglądając na Tatry z wysokości nawet 185 m, turyści mogą równocześnie zerknąć
w bogato ilustrowane wydawnictwa opisujące atrakcje Podhala.


Małopolski System Informacji Turystycznej to 33 jednostki informacji turystycznej w 25 najważniejszych miejscowościach turystycznych województwa. Służy indywidualnym turystom, animatorom życia kulturalnego, a także mieszkańcom Małopolski. Funkcjonujący od ponad roku system zdecydowanie podniósł konkurencyjność turystyczną regionu, dostarczając turystom kompleksowe i rzetelne informacje.


Obecność Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej na platformie widokowej, wykonującej loty balonowe nad Krakowem, to element kampanii promocyjnej pod hasłem „WAY TO GO! Małopolska, Kraków Dobrze Trafisz!” zapoczątkowanej w czerwcu br., w związku z odbywającymi się w Polsce mistrzostwami Europy w piłce nożnej.


Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Kraków: Podniebna informacja turystyczna

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: kraków


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie