Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kraków: głośne imprezy na plaży pod Wawelem15-06-2010


"Polska Gazeta Krakowska": Mieszkańcy osiedla Podwawelskiego, Ludwinowa i ul. Paulińskiej protestują przeciwko organizowaniu imprez na plaży pod Wawelem. - Od godz. 22 do rana hałas był taki, że nie dało się tego znieść - skarżą się.


Zarząd Sao Plaża Kraków zapewnia, że nie przekracza norm dotyczących hałasu. Dodatkowo, miejsce bardzo przypadło do gustu imprezowiczom, którzy zapowiadają swoją obecność na weekendowych zabawach.

Innego zdania są mieszkańcy okolicznych domów. - Kto się zgodził, aby w tak odsłoniętym miejscu, między osiedlami, imprezy zaczynały się o godz 22. Dudniące niskie tony, nawoływania didżeja rozchodzą się po okolicy - pisze jedna z internautek.

Marek Anioł, rzecznik straży miejskiej w Krakowie, podkreśla, że lokalizacja klubu jest szczególna, bo dźwięki niosą się po wodzie. Potwierdza jednak, że jedyne, co strażnicy mogą zrobić, to prosić o ściszenie muzyki, co też kilkakrotnie w ciągu nocy czynili.

Urzędnicy miejscy zapewniają, że inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska skontrolują, czy imprezy nie są zbyt hałaśliwe. Jeśli okaże się, że tak jest, właścicielom może być odebrana koncesja na alkohol - zaznacza "Polska Gazeta Krakowska".


źródło: Polska Gazeta Krakowska/onet.pl

Komentujesz: Kraków: głośne imprezy na plaży pod Wawelem

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie