Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Tegoroczny Selector Festiwal pod znakiem Burna28-04-2011


Znamy już godzinowy plan koncertów Burn Selector Festival 2011. W dniach od 3 – 4 czerwca w Krakowie odbędzie się już trzecia odsłona popularnej imprezy. Wśród gwiazd tegorocznej edycji pojawią się m.in.: The Orb, Katy B, Sebastian, Crystal Castles oraz The Klaxons. Sponsorem tytularnym festiwalu został Burn.


Pierwsza edycja festiwalu odbyła się trzy lata temu i okazała się dużym sukcesem, zarówno artystycznym jak i frekwencyjnym. W 2009 roku pojawili się najwięksi i najciekawsi wykonawcy z kręgów szeroko pojętej muzyki elektronicznej, a także nowe odkrycia i nowe nurty muzyczne. Na dwóch festiwalowych scenach zagrali: Franz Ferdinand, Orbital, Röyksopp, CSS, Fischerspooner, Dizzee Rascal, Digitalism, New Young Pony Club, Deadmau5, Erol Alkan, Busy P, Dj Mehdi i Agoria oraz Öszibarack, Loco Star, Modfunk, Miloopa, Skinny Patrini, Mentalcut i Kamp!.


W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, publiczność zgromadzona na krakowskich błoniach będzie miała okazję usłyszeć wielu interesujących artystów. Poza wspomnianymi wcześniej gwiazdami pojawią się także: La Roux, Herkules and Love Affair, Does it offend You, yeah?, Ladytron, Fenech-Soler, Logo, Oszibarack & Igor Boxx, Catz n Dogz & Frederik Njaji, Kamp!, Rebeka, Bartek Szczęsny, Last Blush oraz Rubber Dots.


Karnety wstępu na cały festiwal oraz bilety jednodniowe są dostępne na stronie organizatora www.alterart.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro i Eventim.

Organizatorem Burn Selector Festival 2011 jest Alter Art.


Więcej informacji na stronie www.selectorfestival.pl


Komentujesz: Kraków: Burn Selector Festival 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: festiwal muzyczny, kraków, selector festival, błonia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie