Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Egipt krajem partnerskim XVII Targów Lato


29-02-2012


Egipt, uznawany przez wielu za wakacyjny raj, przepełniony nowoczesnymi hotelami i unikalnymi w skali światowej zabytkami, w ostatnich latach stał się jednym z najważniejszych kierunków zagranicznych podróży polskich turystów.


Kraj faraonów starannie dba o promocję swoich walorów, między innymi poprzez uczestnictwo w imprezach targowych . W tym roku objął m. in. funkcję Kraju Partnerskiego XVII Targów Turystyki i Wypoczynku LATO, które odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2012 w Warszawie.


Egipt to jedna z niewielu tak przystępnych cenowo destynacji, która przez cały rok gwarantuje doskonałe warunki pogodowe do wypoczynku i korzystania z morskich kąpieli. Po zaledwie czterech godzinach lotu, turyści lądują w krainie pełnej fantastycznych kurortów, szerokich plaż o drobnym piasku i łagodnym zejściu do morza oraz tysięcy kawiarenek, straganów i innych atrakcji. Egipt to również eden dla amatorów nurkowania, którzy mogą podziwiać tu jedną z najpiękniejszych na świecie raf koralowych.


Podczas Targów LATO, do wypoczynku w tym kraju, na 250-metrowym stoisku zachęcać będzie Biuro ds. Turystyki, Ambasady Egiptu. Zwiedzający będą mogli poznać najciekawsze regiony Egiptu, uzyskać praktyczne informacje i pomoc przy planowaniu wypoczynku w kraju faraonów. Ponadto, na stoiskach touroperatorów chętni będą mieli możliwość zakupienia gotowych wycieczek w promocyjnych, targowych cenach. Z kolei na najmłodszych, przed Centrum MT Polska będzie czekał egipski namiot z mnóstwem fantastycznych atrakcji.


- Targi LATO to jedno z ważniejszych wydarzeń turystycznych w Polsce - mówi Ahmed Shokry, Radca ds. Turystyki Biura Ambasady Egiptu.

- Każdego roku w imprezie uczestniczy kilkuset wystawców z całego świata, a liczba odwiedzających w zeszłym roku przekroczyła dwadzieścia pięć tysięcy. Doceniając zaangażowanie organizatorów Targów w promocję turystyki i dotychczasowe sukcesy, Egipt z największą przyjemnością zaangażował się w tegoroczną edycję, występując w roli Kraju Partnerskiego Targów LATO 2012. – podkreśla.


Targi LATO to wyjątkowy kiermasz ofert wakacyjnych, który pozwala w jednym miejscu znaleźć wszystkie elementy niezbędne do zaplanowania udanego urlopu. Bogata oferta wystawców zaspokaja najróżnorodniejsze wymagania odbiorców, w tym zarówno amatorów piaszczystych plaż, zwolenników turystyki aktywnej, jak i rodziny z dziećmi oraz młodzież.


Organizatorzy targów LATO są przekonani, że współpraca z Egiptem, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków, przyczyni się do kolejnego sukcesu imprezy, a także zapewni zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom niezapomniane przeżycia i będzie źródłem wielu ciekawych, przydatnych informacji, a być może nawet okazją do zakupienia konkretnej wycieczki.


Więcej informacji na stronie www.targilato.pl


Komentujesz: Kraina raf i piramid

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, egipt, targi turystyczne, targi lato


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie