Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Krach na giełdzie hotelowej17-10-2010


Okres rozkwitu najnowszych hoteli w Polsce stanowi poważne zagrożenie dla starszych obiektów. By nie stracić swych klientów, właściciele muszą podjąć poważne kroki ku modernizacji budynków.

Jeszcze do 2012 roku w Polsce ma powstać prawie 300 nowych hoteli. Tempo ich powstawania jest wprost gigantyczne. W przykładowym Gdańsku w bardzo krótkim czasie otwarto aż trzy hotele (Qubus, Radisson i Hilton).

Właściciele istniejących już obiektów, by nie stracić swych klientów, mają do wyboru dwa rozwiązania: albo wyrównać swój standard poprzez natychmiastowe remonty i nie zmieniać swych dotychczasowych cen, albo wprowadzić ich znaczne obniżki.
Eksperci zapowiadają, że już od przyszłego roku nastąpi 20-procentowy wzrost gości, a także powrót cen sprzed kryzysu, czyli wzrost o kilkanaście procent.

Efektem wzrostu tego ruchu, jest przewodnictwo Polski w UE. Już na drugą połowę 2011 roku wizytę w naszym kraju zapowiadają setki biznesmenów. Seminaria i konferencje mają odbywać się w Sopocie, Warszawie, we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie.


źródło: TTG.com.pl

Komentujesz: Krach na giełdzie hotelowej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie