Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Konkurs na miłosny komiks Gdańsk&Love18-08-2011


Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na miłosny komiks organizowany w ramach projektu Gdańsk&Love.


Ideą projektu Gdańsk&love jest inspiracja do odwiedzin Gdańska przez cały rok, skierowana do zakochanych oraz pragnących się zakochać. Zmysłowe zakątki miasta, klimatyczne knajpki, magiczny bursztyn, piaszczyste plaże i morenowe wzgórza tworzą fascynującą wspólnie atmosferę.


- Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą przenieść się choć na chwilę w komiksowy świat zapraszamy do nadsyłania propozycji miłosnych historii, które rozgrywają się w Gdańsku – zachęcają koordynatorzy akcji.


Przy powstaniu komiksu niezbędne będą fotografie, które można odnaleźć na stronie projektu. Głównym zadaniem konkursu jest ułożenie zdjęć a także dopełnienie ich poprzez opisy, aby całość tworzyła miłosną historię, która mogła wydarzyć się w Gdańsku i podtrzymywała ideę komiku.


Główną nagrodą w konkursie jest romantyczny weekend dla dwojga w Hotelu Kozi Gród w Pomlewie koło Gdańska. Organizatorzy przewidzieli również nagrody za zajęcie drugiego miejsca i trzeciego miejsca - voucher na romantyczną kolację we dwoje – oraz wyróżnienia.


Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 września 2011 r. Wszystkie z nagrodzonych prac zostaną opublikowane na stronie projektu oraz na facebooku.


Szczegółowe informacje na stronie www.gdanskandlove.pl


Komentujesz: Konkurs na miłosny komiks Gdańsk&Love

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: trójmiasto, gdańsk, gdańsk&love, gdańska organizacja turystyczna, komiks miłosny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie