Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Konkurs na hasło promujące Wisłę


24-11-2010


Wisła jest królową polskich rzek i jedną z najbardziej naturalnych i ciekawych przyrodniczo rzek w Europie. Fundacja Marka Kamińskiego ogłosiła konkurs na hasło promujące Wisłę, aby zachęcić Polaków do przyjścia nad rzekę i zastanowienia się nad jej przyszłością.


Konkurs skierowany jest do wszystkich kreatywnych osób, którym los Wisły nie jest obojętny. Każda osoba mająca pomysł na hasło promujące Wisłę (zachęcające do spędzania czasu nad królową polskich rzek) może przesłać je w dniach 17.11.2010 – 1.12.2010 na adres mailowy Fundacji Marka Kamińskiego fundacja@kaminski.pl.


Komisja konkursowa, w skład której wchodzi m.in. sam Marek Kamiński, wyłoni zwycięskie hasło do 10.12.2010. Nagrodzone zaś zostaną 3 osoby, których hasła będą najbardziej oryginalne i inspirujące. Oceniane będzie niestandardowe podejście do popularyzacji Wisły jako miejsca atrakcyjnego turystycznie i rekreacyjnie, chwytliwość hasła i jego moc promocyjna.


Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, w tym książki i kalendarze z autografem Marka Kamińskiego oraz kosmetyki Sephora.


Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.kaminski.pl Zachęcamy do dołączenia do społeczności miłośników Wisły i wzięcia udziału w konkursie.


*Konkurs jest elementem akcji społecznej Fundacji Marka Kamińskiego, która ma na celu przywrócenie Wisły Polsce oraz rozpoczęcie szerokiej społecznej debaty na temat przyszłości Wisły, wykorzystania jej potencjału turystycznego z poszanowaniem przyrody nadwiślańskiej.


Dyskusję na temat przyszłości Wisły będą prowadzić również decydenci podczas konferencji „Wisła XXIw. Szanse i zagrożenia 2010-2015”, która odbędzie się w dniach 29-30 listopada 2010 w Warszawie.


Szczegółowe informacje na stronie: www.kaminski.pl

Komentujesz: Konkurs na hasło promujące Wisłę

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, konkurs, fundacja, marek kamiński, rzeka wisła


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie