Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Konkurs na film promocyjny o Warszawie


14-06-2010

Stołeczne Biuro Turystyki i Warsaw Convention Bureau organizują konkurs na scenariusz filmu promującego Warszawę jako idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych, konferencji i kongresów.


Celem konkursu jest wyłonienie scenariusza filmu, który będzie promował Warszawę na międzynarodowych targach branżowych (np. IMEX Frankfurt i EIBTM Barcelona), wśród potencjalnych organizatorów spotkań biznesowych oraz w mediach krajowych i zagranicznych. Będzie to również narzędzie marketingowe wykorzystywane przy współpracy z międzynarodowymi organizacjami i stowarzyszeniami skupiającymi profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań.

Bardzo zależy nam na stworzeniu jednolitego i nowoczesnego przekazu marketingowego, który udowodni, że o potencjale stolicy, oprócz jej niewątpliwych atutów w postaci różnorodnych obiektów konferencyjnych oraz atrakcji turystycznych, stanowią przede wszystkim jej mieszkańcy – ludzie kreatywni, dynamiczni i lubiący nowe wyzwania – powiedziała Katarzyna Grzegorek, Kierownik Działu Promocji Stołecznego Biura Turystyki

Główną nagrodą jest realizacja zwycięskiego scenariusza przez Stołeczne Biuro Turystyki, a jego autor będzie miał możliwość wcielenia się w rolę reżysera. Regulamin Konkursu na wykonanie filmu promującego Warszawę jako destynację biznesową znajduje się pod tym adresem.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w Konkursie upływa 25 czerwca 2010 roku.


źródło: Dziennik Turystyczny

Komentujesz: Konkurs na film promocyjny o Warszawie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie