Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Konkurs fotograficzny „Cztery pory roku”08-04-2011


Hotel Mercure Kasprowy Zakopane zaprasza do udziału w pierwszej edycji konkursu fotograficznego „Cztery pory roku”, który pokaże piękno Tatr w obiektywie fotograficznym gości hotelu. 12 miesięcy trwania akcji stwarza fotografom amatorom niezwykły potencjał – ujęć, kolorów, tematów.


Organizatorzy oczekują na zdjęcia od wiosny 2011 do wiosny 2012. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody - dla zwycięzcy weekendowy pobyt w Paryżu, a dla laureatów weekendy w hotelach Grupy Orbis w Polsce. Konkurs zakończy się wernisażem oraz wystawą nagrodzonych prac w hotelowym lobby.

„Cztery pory roku” to konkurs przygotowany specjalnie dla turystów zatrzymujących się w Mercure Kasprowy Zakopane w czasie najbliższych 12 miesięcy. Obecnie praktycznie wszyscy goście hotelowi dysponują aparatami fotograficznymi – i robią tysiące zdjęć, odwiedzając atrakcje Zakopanego.


Hotel postanowił zainspirować swoich gości do twórczego i oryginalnego spojrzenia na Tatry i opracował szeroką formułę konkursu. Wystarczy odwiedzić Zakopane raz w sezonie (wiosna, lato, jesień, zima), spędzić co najmniej dwie doby w hotelu, zrobić zdjęcia, wybrać komplet 4 oryginalnych fotografii, przesłać do organizatorów konkursu i czekać na werdykt jury.


Źródło: Informacja prasowa imedia PR


Komentujesz: Konkurs fotograficzny Cztery pory roku

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: góry, zakopane, tatry, konkurs fotograficzny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie