Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Konferencja Travel 2.0 w Poznianiu05-10-2011


Jak skutecznie pozycjonować stronę hotelu w wyszukiwarkach? Jak stworzyć efektywną kampanię w branży travel? Na te, i na inne pytania odpowiedzą praktycy z zakresu e-marketingu podczas konferencji Travel 2.0, która odbędzie się w dniach 19-20 października w Poznaniu w czasie targów turystycznych Tour Salon / Invest Hotel 2011.


W ciągu 2 dni, 8 ekspertów dzielić się będzie swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-mail marketingu, pozycjonowania stron internetowych, użyteczności oraz mediów społecznościowych.


Wśród prelegentów znajdą się m.in.: Mariusz Gąsiewski (jeden z najbardziej znanych w Polsce ekspertów w zakresie analityki internetowej i marketingu w wyszukiwarkach), Cezary Glijer (konsultant z zakresu pozycjonowania, który otrzymał tytuł Najlepszego Prelegenta TravelCamp), Piotr Jardanowski (w ciągu ostatnich 6 lat przebadał 100 serwisów internetowych pod kątem użyteczności) i Rafał Szymański (doradzał zarządowi Neckermanna i ThomasCooka w kwestiach Internetu i e-commerce, autor wielokrotnie nagradzanej kampanii dla Grupy Triada „Wakacje na Dzień Kobiet").


Poza ogromną dawką wiedzy praktycznej, możliwością wymiany doświadczeń z ekspertami, organizatorzy przygotowali dla uczestników dodatkowe atrakcje, w tym m.in. losowanie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 30 tys. zł.


Uczestnicy konferencji mogą też bezpłatnie zgłosić swoją stronę internetową w plebiscycie Dobra Strona Turystyki, podczas którego eksperci z zakresu marketingu internetowego wyróżnią najbardziej interesujące serwisy turystyczne 2011 roku.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.travel20.pl


Komentujesz: Konferencja Travel 2.0 w Poznianiu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: poznań, targi turystyczne, tour salon, travel 2.0


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie