Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2287)

Kolejne hotele z Godłem Złoty Standard

29-11-2013

Do grona hoteli uhonorowanych Godłem i Certyfikatem Złoty Standard w obsłudze Gości dołączyły: Pałac Żaków w Siennicy, Pałac Piorunów w Kwiatkowicach i Hotel w Starej Kamienicy w Gnieźnie. Prestiżowe wyróżnienie otrzymują hotele i obiekty hotelarskie, które wyróżniają się najwyższym poziomem obsługi klientów hotelowych. Zapewniają nie tylko wysoki komfort pobytu, ale także przyjazny, serdeczny klimat

Złoty Standard na Mazowszu…
W III kwartale 2013 r. udało się to trzem obiektom. Pierwszy z nich, Pałac Żaków to już drugi po Dworze Chotynia obiekt prowadzony przez spółkę MaisonDuVin, który otrzymał Godło Złoty Standard. To wyjątkowe miejsce na Mazowszu, 50 km od Warszawy, usytuowane w spokojnej malowniczej okolicy otoczonej przepięknym parkiem, łąkami i lasem. Na szczególną uwagę zasługuje historia tego miejsca i samego Pałacu, do którego prowadzi aleja wiekowych drzew: wiązów, lip, kasztanowców i jesionów. Zbudowany w końcu XIX wieku łączy cechy klasycystyczne i neogotyckie. Atmosferę wnętrz tworzą starannie dobrane kolory i piękne antyczne meble.
Szczególnym wyróżnikiem Pałacu Żaków jest piwnica pełna win z najlepszych domów winiarskich z całego świata. Za ich dobór odpowiada Jarosław Cybulski, jeden z największych autorytetów w tej branży oraz wieloletni doradca w zakresie win przy kancelarii Prezydenta RP.

…w łodzkiem….
Dworski charakter ma również Pałac Piorunów, kameralny hotel 20 km od Łodzi.
Urokliwa wieś Piorunów, której historia sięga XIV wieku, była jednym z ulubionych miejsc pisarki Marii Dąbrowskiej. Literackie odbicie życia jej mieszkańców i dawnych gospodarzy można znaleźć w powieści „Noce i dnie”. Pałac Piorunów charakteryzują przytulne i eleganckie wnętrza oraz komfortowe centrum spa i liczne atrakcje, które zapewnią relaks i odpoczynek w najlepszym wydaniu. W połączeniu z codzienną porcją świeżego powietrza, lokalnymi produktami i wysokiej klasy obsługą gości czyni to z niego idealne miejsce na romantyczny weekend lub niewielkie spotkanie biznesowe.

…i w Wielkopolsce
Trzeci z wyróżnionych Hotel w Starej Kamienicy położony jest blisko centrum pierwszej stolicy Polski. Przyjazne wnętrza łączą styl starej kamienicy z nowoczesnym designem, a obsługa na bardzo wysokim poziomie zaprasza, by właśnie stąd rozpocząć wycieczkę śladami pierwszych królów Polski, obejrzeć Katedrę Gnieźnieńską i zakamarki zabytkowych uliczek. 65 miejsc noclegowych, restauracja szczycąca się mianem najlepszej kuchni w Gnieźnie, parking, który pomieści także autokary i malowniczy ogród pozwalają nie tylko zatrzymać się tutaj grupom wycieczkowym, ale również zorganizować piękne wesele lub uroczystość rodzinną.

Do dnia dzisiejszego audytowi Złoty Standard zostały poddane 262 obiekty: hotele biznesowe, wypoczynkowe, pałace i dwory, hotele butikowe i ośrodki konferencyjno-szkoleniowe. Godło i Certyfikat Złoty Standard w obsłudze Gości otrzymało 176 obiektów.

Więcej informacji na stronie www.zlotystandard.info


Komentujesz: Kolejne hotele z Godłem Złoty Standard

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: najlepsze hotele, złoty standard


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie