Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Sabat oczarował po raz drugi28-06-2011


Sobotni koncert Sabat Czarownic 2 oczarował Polaków, którzy tłumnie zgromadzili się na kieleckiej Kadzielni oraz przed telewizorami.


- Kolejny sukces Sabatu Czarownic dowodzi, że koncert ten może stać się wiodącą imprezą, na stałe wpisaną do kalendarza imprez w Polsce. Ogromne zainteresowanie wydarzeniem potwierdza, że jest ono marką samą w sobie – mówi Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.


W świat czarów i magii wprowadzili widzów Anna Popek i Andrzej Grabowski. W wir tańca już na początku porwała publiczność Halina Mlynkova z cieszyńskim chórem ”Bitwy na Głosy”. Gorącą atmosferę podtrzymały Natalia Kukulska i Tatiana Okupnik.


Drugą część widowiska rozpoczęła Justyna Steczkowska. Opętana piekielnymi mocami roztrzaskała skrzypce, na których wcześniej grała. Nadprzyrodzone siły tkwiły również w wokaliście zespołu Manchester, który wykonując utwór „Livin on a prayer” (Bon Jovi) wzniósł się w powietrze i sypiąc iskrami przefrunął nad sceną. Następnie ustąpił miejsca Kalinie Kasprzak i Marcinowi Maliszewskiemu, którzy brawurowo wykonali miłosny dialog z musicalu Taniec Wampirów.


Czary i magia w niezwykłej sile skumulowały się w kieleckiej Kadzielni pod koniec koncertu, kiedy na scenie stanęła Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Publiczność zaśpiewała znane hity razem z artystką, unoszącą się nad estradą na specjalnej platformie i pożegnała ją owacją nastająco.


Źródło: Informacja prasowa


Komentujesz: Kielecki Sabat oczarował po raz drugi

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: świętokrzyskie, kielce, koncerty, sabat czarownic


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie

Dodaj miejsce noclegowe