Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Karnet narciarski za hasło reklamowe17-01-2012


Serwis eSKY.pl organizuje konkurs dla wszystkich fanów sportów zimowych, którzy są użytkownikami Facebooka. Osoby, które chcą powalczyć o karnety na wyciąg narciarski „STAŚ” w Handzlówce, muszą skorzystać z przygotowanej aplikacji. Rywalizacja potrwa do 29 stycznia.


- Użytkownicy szukają na Facebooku nie tylko informacji, ale również rozrywki, dlatego konkursy na fan page stały się jednym ze stałych elementów naszych działań. Sezon narciarski trwa organizujemy więc zabawę dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Chcąc zdobyć główną nagrodę – dwa karnety, każdy na 50 wjazdów na wyciąg narciarski „STAŚ” w Handzlówce, wraz z pobytem weekendowym dla dwóch osób w schronisku bezpośrednio przy wyciągu – należy przede wszystkim stworzyć slogan zachęcający do uprawiania sportów zimowych – powiedział Łukasz Neska z eSKY.pl.


Hasło reklamowe to nie jedyne zadanie uczestników konkursu. W aplikacji codziennie będzie publikowane pytanie w formie quizu, by wygrać należy poprawnie odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań w jak najszybszym czasie. Pierwsze dwie nagrody z puli będą przyznawane tym, którzy stworzą najlepszy slogan i poprawnie odpowiedzą przynajmniej na jedno pytanie. Pozostałe gadżety będą rozdane tym uczestnikom konkursu, którzy w quizie uzyskają najlepszy czas.


Osoby biorące udział w zabawie będą walczyły o nagrodę główną: dwa karnety, każdy na 50 wjazdów na wyciąg narciarski „STAŚ” w Handzlówce, wraz z pobytem weekendowym dla dwóch osób w schronisku bezpośrednio przy wyciągu oraz nagrody dodatkowe.


Aplikacja konkursowa dostępna jest pod adresem www.facebook.com/nanarty


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Karnet narciarski za hasło reklamowe

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie