Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Karkonosze: Taniej z kartą Regioncard


12-11-2012


Turyści planujący zimowy wypoczynek w Karkonoszach od 1 listopada mogą skorzystać z wielu zniżek i rabatów dzięki Karkonosze Regioncard. To pierwsza regionalna karta uprawniająca do zniżek po obu stronach gór - polskiej i czeskiej.


Karta rabatowa Regioncard jest dostępna w Polsce od czerwca 2012 roku. Jej zimowy wariant uprawnia do zniżek na karnety narciarskie, w wypożyczalniach sprzętu, serwisach narciarskich, szkołach narciarskich, dla usług gastronomicznych, usług SPA, sklepów, muzeów i wielu innych atrakcji. Łącznie karta uprawnia do ponad 250 zniżek w ponad 20 miastach na terenie Polski i Czech.


W Polsce turyści mogą korzystać z rabatów w Jeleniej Górze, Kowarach, Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Jakuszycach, Piechowicach i Bolkowie. W Czechach zniżki na usługi turystyczne dostępne są aż w 19 miastach, m.in. w popularnych ośrodkach narciarskich jak Harrachov i Jilemnice.


Z kartą rabatową Regioncard zniżki na usługi turystyczne dochodzą nawet do 50 procent. Przykładowo, w Jeleniej Górze za połowę ceny można odwiedzić aż trzy muzea: Muzeum Karkonoskie, Skansen Uzbrojenia Polskiego i Dom Gerharta Hauptmana. Z kartą Regioncard o połowę tańszy będzie też bilet na zjazd Torem Bobslejowym „Kolorowa” w Karpaczu.


Zimowa karta jest ważna w czasie sezonu zimowego, od 1 listopada do 30 kwietnia. Ze zniżek można skorzystać przez 14 dni od momentu aktywacji. Cena karty to 17zł dla osoby dorosłej, a dla dziecka 10 zł.


Szczegółowe informacje na stronie www.regioncard.pl


Komentujesz: Karkonosze: Taniej z kartą Regioncard

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: karkonosze, karta turystyczna


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie