Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2184)

XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

11-02-2013

W najbliższą sobotę w Karkonoszach odbędą się XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie „Family Cup 2013”. W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni, bez względu na wiek i doświadczenie.

Zawody rozegrane zostaną w kilku kategoriach i na różnych dystansach: snowboardowy slalom gigant i narciarski slalom gigant. W zawodach mogą uczestniczyć osoby nie posiadające licencji zawodniczej PZN, PZF lub ISF. W klasyfikacji rodzinnej mogą brać udział trzy osoby, wyznaczone przez kapitana drużyny w czasie zapisów. Uczestnicy, którzy pokonają trasę w najkrótszym czasie zakwalifikują się do finału ogólnopolskiego.

Opłaty startowe wynoszą 30 złotych dla dorosłych i młodzieży, 20 złotych dla dzieci do lat 14. W dniu zawodów opłaty wynoszą odpowiednio 45 i 30 złotych. W karnety należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Startować można wyłącznie w kaskach. Klasyfikacja będzie prowadzona indywidulanie z podziałem na kategorie wiekowe oraz rodzinnie.

Celem Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie jest upowszechnianie sportu oraz zawodów narciarskich i snowboardowych, w których mogą uczestniczyć całe rodziny. Zawody rozgrywane są pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Szczegółowe informacje, w tym formularz zgłoszeniowy, dostępne na stronie www.familycup.pl


Komentujesz: Karkonosze: Family Cup 2013

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: karkonosze, narciarstwo


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie