Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Ruszyła kampania promująca XIX Międzynarodowe Targi Turystyczneh TT Warsaw 201103-06-2011


Ruszyła kampania outdoorowa XIX Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2011, które odbędą się w dniach 22-24 września w Warszawie. Reklamy targów zostaną zamieszczone również w prasie oraz na polskich i zagranicznych serwisach branżowych poświęconych turystyce. Kampania promocyjna potrwa do 24 września br.


- Targi TT Warsaw cieszą się ogromnym uznaniem branży turystycznej zarówno w kraju jak i zagranicą. Poprzez kampanię chcemy zainspirować do odwiedzenia TT Warsaw właśnie jak najwięcej osób prywatnych. Podejmując działania informacyjne i reklamowe przypominamy się naszym stałym bywalcom o kolejnej edycji targów, ale również staramy się dotrzeć do nowych zwiedzających i zachęcić ich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu turystycznym - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw.


By przyciągnąć rekordową liczbę zwiedzających reklamy i dodatki na temat Targów TT Warsaw 2011 pojawią się w branżowych czasopismach turystycznych oraz w prasie codziennej. By zachęcić jak największą liczbę zagranicznych klientów do odwiedzenia TT Warsaw organizator wydarzenia ściśle współpracuje z ambasadami i zagranicznymi organizacjami turystycznymi oraz izbami gospodarczymi.


Podczas trzech dni targów TT Warsaw swoje walory turystyczne promują w Polsce liczni zagraniczni wystawcy, dzięki czemu wydarzenie umożliwia nawiązywanie wielu międzynarodowych kontaktów w biznesie turystycznym. Jest to również okazja do prezentacji polskich podmiotów i atrakcji turystycznych na światowym rynku.


Pierwszy dzień targów, 22 września, tradycyjnie przeznaczony będzie wyłącznie dla przedstawicieli branży turystycznej z Polski i zagranicy. Natomiast zwiedzający indywidualni będą mogli uczestniczyć w TT Warsaw w kolejnych dniach, 23 i 24 września.


Komentujesz: Kampania promująca TT Warsaw 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, tt warsaw, targi turystyczne, międzynarodowe targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie