Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kampania "Mazury Cud Natury" ozłocona22-09-2011


Kampania „Mazury Cud Natury” została uznana najlepszą kampanią promocyjną ostatnich dwóch lat. Nagroda została przyznana 21 września br., podczas gali finałowej konkursu „Złote Formaty” – przeglądu osiągnięć promocyjnych polskich miast i regionów.


Do tegorocznej, piątej edycji konkursu zgłoszono 157 projektów promocyjnych z 67 samorządów, reprezentujących wszystkie województwa Polski.
Nagrodę dla kampanii Mazur wręczył Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego Członek Zarządu Grupy Ströer, Andrzej Magdziak – organizator Festiwalu i konkursu „Złote Formaty”.


W długim uzasadnieniu, jury podkreśliło zaangażowanie regionu na rzecz promocji nie tylko samych Mazur, ale i całego kraju.


- Mazury Cud Natury, to nie tylko slogan (…), który bezkurencyjnie i dwukrotnie wygrał ranking na hasło, które najbardziej zachęciłoby Polaków do wizyty w danym mieście lub regionie. To przede wszystkim profesjonalna, zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna, obejmująca działania reklamowe, public relations, public affairs, lobbingowe, eventowe, ambientowe, działania on-line – skierowane ku, nie tylko promocji regionu, ale także Polski. (…)Złoty Format i tytuł GrandPrix 2011 przyznany zostaje za wizję, rozmach, odwagę, profesjonalizm, kreatywność i konsekwencję w promocji regionu, i w walce o tytuł jednego z 7 Cudów Natury, ale także w walce o promocję kraju. Życzymy znalezienia się w gronie 7 Nowych Cudów Natury. Ja ze swej strony dodam, że cała firma Ströer zagłosuje w Rundzie Finałowej na Mazury – zapewniał Andrzej Magdziak.


Po raz pierwszy w pięcioletniej historii Festiwalu i konkursu „Złote Formaty” zebrani na gali przedstawiciele pozostałych miast i regionów, gratulowali laureatowi owacją na stojąco.


- Grand Prix dla kampanii „Mazury Cud Natury” w kategorii „działalność promocyjna”, pokazuje dobitnie, że obraliśmy właściwy kierunek promocji regionu przez ostatnie dwa lata. Na sukces kampanii złożyło się wiele działań. To m.in. kreatywna kampania reklamowa autorstwa Pana Mateusza Obarka ukazująca Mazury jako świat w pigułce, projekty związane z wykorzystaniem mediów społecznościowych, profesjonalne wydawnictwa promocyjne, czy w końcu szereg niekonwencjonalnych eventów promocyjnych w kraju i zagranicą - powiedział Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.


I właśnie za jeden z takich eventów pt. „Kandydat Wszystkich Polaków” zrealizowany rok temu w przededniu wyborów samorządowych w Polsce, organizatorzy kampanii „Mazury Cud Natury” otrzymali II miejsce i statuetkę „Złotego Formatu” w kategorii event promocyjny.


Komentujesz: Kampania Mazury Cud Natury ozłocona

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: mazury, 7 cudów świata, mazury cud natury, złote


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie