Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Już w niedzielę Finał Northtec MTB Zimą16-03-2011


W najbliższą niedzielę poznamy zwycięzców drugiej edycji cyklu maratonów zimowych Northtec MTB Zimą 2011. Wśród uczestników, którzy wystartowali we wszystkich trzech edycjach rozlosowany zostanie rower o wartości 10 tysięcy złotych.


Trasa maratonu w Mrozach jest wyjątkowo urozmaicona ze względu na jej trudność (przewyższenia na trasie). Do wyboru są trzy dystanse: Hobby 7 km, Fit 24km, Mega 40 km. Wzniesienia na dystansie Mega będą dużym wyzwanie nawet dla doświadczonych zawodników specjalizujących się w kolarstwie terenowym. Dla najmłodszych na dystansie Hobby jeden dłużysz kilometrowy podjazd i dwa krótsze 400 metrowe. Na dystansie Fit podjazdów będzie trzykrotnie więcej.


Nie zabraknie emocji w walce o pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych, jak również w rywalizacji pomiędzy drużynami czy rodzinami.


Baza maratonu: biuro zawodów, start i meta znajduje się w Szkole Podstawowej przy ulicy Szkolnej 2 w Mrozach, w której są do dyspozycji prysznice, ciepłe pomieszczenie w którym można spokojnie zregenerować siły po maratonie korzystając tradycyjnie z ciepłego posiłku, a rower zostawić w specjalnie przygotowanym strzeżonym rowerowym parkingu.


Biuro rejestrujące uczestników będzie czynne w sobotę 19 marca w godz. 15.00-18.00 oraz w niedzielę 20 marca przed startem.


Więcej informacje na stronie mazoviamtb.pl


Komentujesz: Już w niedzielę Finał Northtec MTB Zimą

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: rower, sporty zimowe, rower zimą, mrozy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie