Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Internetowy przewodnik po Polsce10-12-2011


Internetowa mapa Panoramy Firm, we współpracy z serwisem Polska Niezwykła, chce pomóc internautom urozmaicić podróż. Wspólny projekt to ponad 25 tys. atrakcji turystycznych oznaczonych na mapie Panoramy Firm oraz bezpłatny „Mini Przewodnik po okolicy” do pobrania.


Mapa zawiera opisy ponad 25 tys. atrakcji turystycznych Polski. Dostęp do nich uzyskać można po wybraniu z legendy: „Atrakcje turystyczne”. Po kliknięciu w niebieską ikonę pojawia się zdjęcie i skrócony opis. W samej Warszawie można znaleźć ponad tysiąc zdjęć i opisów zabytków, które odkrywają przed turystami nieznane oblicza stolicy. Klikając w link „Pobierz przewodnik po okolicy” można otrzymać gotowy, bezpłatny „Mini Przewodnik” zawierający ciekawy opis polecanych atrakcji turystycznych oraz ich współrzędne GPS.


- Zbliżają się Święta oraz Sylwester, więc wielu z nas wyruszy w podróż. Świąteczne wyjazdy nie muszą być nudne, nasz serwis podpowie, jak je urozmaicić. Narty na Bani, Zakopane na Mazurach, Kulig na Roztoczu, Śladem Niedźwiedzia, a może Kowboje pod Śnieżką? – to jedne z wielu atrakcji. Rzadko kupujemy obszerne przewodniki na tę okazję, szczególnie, że takie wyjazdy trwają krótko. Polska kryje wiele niespodzianek i prawdziwych perełek – oznaczonych i opisanych w naszym serwisie – czasem warto zboczyć z trasy. Teraz planowanie stało się banalnie proste. Mini Przewodnik, a także mapkę okolicy można wydrukować i zabrać ze sobą. Wprowadzając współrzędne do nawigacji GPS, bez trudu dojedzie się we wskazane miejsca. Nie traci się cennego czasu na poszukiwania, można go wykorzystać na oddawanie się przyjemności zwiedzania – powiedziała Katarzyna Kurdyś, senior development manager Panoramy Firm.


Mapa Panoramy Firm zawiera plany ponad 2 tys. miejscowości z całej Polski, zlokalizowanych jest na niej ponad 2,4 mln firm z bazy Panorama Firm. Jest dostępna pod bezpośrednim adresem www.mapa.panoramafirm.pl lub po kliknięciu w zakładkę „Szukaj na mapie” z poziomu strony www.panoramafirm.pl.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Internetowa mapa Panoramy Firm

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: atrakcje turystyczne, panorama firm, polska niezwykła


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie