Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

„Pędzi kulig, pędzi…”05-01-2012


28 – 29 stycznia 2012 roku, w Augustowie (woj. Podlaskie) odbędzie się II edycja Augustowskiego Kuligu na Byle Czym o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa. Pierwsza edycja imprezy okazała się dużym sukcesem. Uczestnicy z ogromną ochotą brali udział zarówno w konkursie głównym, jak i imprezach towarzyszących.


Poza kluczowym elementem zawodów, czyli wspomnianym wyścigiem pojazdów skonstruowanych przez zawodników, organizatorzy położyli duży nacisk na promocję zdrowego stylu życia oraz aktywności sportowej zimą.


Na teren plaży miejskiej przy amfiteatrze ponownie zawitają miłośnicy zimowych kąpieli, pasjonaci wędkarstwa podlodowego oraz najlepsi polscy kucharze, którzy pokażą co zrobić ze świeżo złowioną rybą. O muzyczną oprawę imprezy zadbają zaproszone gwiazdy, zespoły Bad Falcon, Greedman, Sennsi oraz The Lucky Losers.


I edycja Augustowskiego Kuligu na Byle Czym odbyła się w zeszłym roku. Główną ideą imprezy jest promocja miasta w atrakcyjnej zimowej szacie oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Dużym atutem jest czas, w którym impreza będzie miała miejsce, mianowicie okres ferii zimowych. Zgodnie ze strategią miasta, działanie to zdecydowanie ma wpływ na wydłużenie sezonu turystycznego w Augustowie. W okresie tym również planowana jest akcja promocyjna branży hotelarskiej i restauracyjnej – „Augustów za pół ceny”.


Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebooku.


Komentujesz: II Augustowski Kulig na Byle Czym

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podlasie, augustów, ferie zimowe, jezioro necko, kulig


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • marsek

    Fajny pomysl na promocje miasta tylko nie wiadomo czy bedzie snieg jesli nie to bedzie maly problem?

    marsek

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł